Angajari Videochat in Bucuresti la Ritzy Studio

De foarte multe ori, oamenii privesc acest domeniu al videochatului ca fiind un cerc vicios. Unii il considera un subiect tabu si prefera sa nu discute despre el. 

Noi insa, la Ritzy Studio, preferam sa-ti adresam o singura intrebare, cu privire la acest domeniu si te lasam pe tine sa ne dai raspunsul:

       Cum te-ai simti lucrand intr-un cadru 100% legal, cu training si suport 24/7, castigand sume ce pot depasi cu usurinta 2000$ pe luna?

Ritzy Studio angajeaza modele Videochat pentru categoriile Glamour si NON Adult!

De ce aptitudini ai nevoie pentru a te putea angaja ca model videochat la Ritzy Studio?

Pentru a face parte din echipa noastra, ai nevoie de cateva calitati de baza, fara de care nu vei putea reusi in acest domeniu. Daca esti o fire dezinvolta, cu un spirit liber, cu o dorinta de comunicare si de socializare de neoprit ... esti pe drumul cel bun. Mai ai nevoie doar de stapanirea limbii engleze (cel putin la un nivel conversational de baza), de un aspect fizic ingrijit si de multa multa perseverenta. 

Vei purta discutii cu oameni de pe intreg globul, asa incat va trebui sa stii sa comunici cu ei. De aceea limba engleza este un must in cadrul echipei noastre. De asemenea, pentru a fi model videochat nu-ti impune nimeni un fizic 90-60-90. Insa faptul ca te ingrijesti, ca ai un aspect  placut si ca stii sa-ti scoti in valoare formele apetisante, te va ajuta sa atragi mai usor atentia. 

Citeste mai multe despre „aptitudinile necesare in fiecare categorie a videochat-ului

Esti timida si crezi ca TIMIDITATEA reprezinta o bariera in acest domeniu? 

Daca ai impresia ca iti va fi greu sa renunti la haine in fata camerei si ca timiditatea ta este o bariera in acest sens, iti spunem ca NU E ASA! 

Ritzy Studio este un studio de videochat glamour.

Noi promovam o categorie de videochat in care sexualitatea ocupa un loc secundar;  bineinteles, ea face parte din show, insa noi punem accent mai mult pe comunicare, pe socializare - iar momentul in care renunti la haine tine strict de tine. Nimeni nu-ti va impune sa te dezbraci in secunda 2 in fata camerei.... Nu asta inseamna videochatul pentru noi. Noi ne axam pe relationarea dintre doi oameni (modelul si vizitatorul), pe seductie... Tu vei fi cea care va purta vizitatorul spre momentul final (cel in care te dezbraci)... insa pana acolo il vei invata sa te cunoasca mai bine, sa te merite cu adevarat, sa te doreasca. 

La Ritzy Studio poti alege si categoria de NON-ADULT

In plus, daca asta nu te-a convins, in echipa noastra poti opta pentru categoria de videochat non-adult. Aici orice forma de sexualitate / nuditate este interzisa. Tot ce vei face aici este sa socializezi, sa povestesti diverse intamplari cu cei ce intra in dialog cu tine. Vei cunoaste o multime de oameni si vei lega o multime de "prietenii virtuale",  fiindun suport moral pentru acestia. Asa ca... inarmeaza-te cu subiecte interesante, cu rabdare, cu dorinta de aventura si cu un nivel de engleza ridicat... si vino in echipa noastra.  

Care sunt beneficiile oferite de Ritzy Studio?

Pe langa posibilitatea de a castiga sume impresionante (peste 2000$ pe luna, in functie de program si categorie), la Ritzy Studio vei beneficia de suport 100% in dezvoltarea ta personala si profesionala. 

  • Iti oferim GRATUIT cursuri de limba engleza 
  • Iti oferim CAZARE GRATUITA daca nu esti din Bucuresti si daca doresti o colaborare serioasa si de lunga durata cu echipa noastra
  • Iti oferim o colaborare 100% legala, cu banii incasati LA TIMP de fiecare data direct in contul tau indiferent de suma.
  • Bonusuri (de angajare, de performanta, de recomandare) si posibiitati de avansare nelimitate 
  • Echipamente profesionale, outfituri si machiaj asigurat + TRAINING SI SUPORT NON-STOP. 

Daca vrei sa afli mai multe despre posturile disponibile la Ritzy Studio si daca iti doresti un job in domeniul videochatului (model, trainer sau admin)  contacteaza-ne la 0749 374 899, pe WhatsApp sau Facebook si hai sa ne cunoastem; iar daca iti este mai simplu, poti face click aici pentru angajari videochat in Bucuresti. 

Videochat NON Adult la Ritzy Studio

Videochat NON Adult la Ritzy Studio

angajari videochat videochat non adult videochat glamour